Безкоштовна база лікарів

cайт likari.info - це інтернет проект, на якому буде розміщено відкриту інформацію про лікарів Кам'янця-Подільського, що дозволить користувачам зробити свій оптимальний вибір перед проведенням діагностики чи лікування.

Кращі вислови про лікарів та медицину

Що потрібно від медицини? Зовсім «небагато» - правильної діагностики та гарного лікування. (М.М.Амосов)

Відповіді на запитання

якщо у Вас виникли питання, що стосуються співпраці - пишіть нам на електронну пошту likari.info@gmail.com -ми обов'язково Вам відповімо в найкоротший час.

Кам’янець-Подільський перинатальний центр

Кам’янець-Подільський перинатальний центр


Повна назва закладу: Кам’янець-Подільська перинатальний центр
Адреса: 32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Матросова, 17
Головний лікар: Гурський Олександр Станіславович
Телефон: (03849) 3-84- 04
Електронна пошта: kp-perinatalcenter@ukr.net.
Повна назва закладу: Кам’янець-Подільська перинатальний центр
Адреса: 32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Матросова, 17
Головний лікар: Гурський Олександр Станіславович
Телефон: (03849) 3-84- 04
Електронна пошта: kp-perinatalcenter@ukr.net


 Список лікарів Кам’янець-Подільського перинатального центру
1. Анцут Світлана Василівна лікар акушер-гінеколог
2. 
Берегуля Алла Володимирівна лікар акушер-гінеколог
3. 
Богуцький Вадим Миколайович лікар акушер-гінеколог
4. 
Вакуляк Валер’ян Володимирович лікар акушер-гінеколог
5. 
Войцеховська Валентина Петрівна лікар акушер-гінеколог
6. 
Вороневич Ольга Валентинівна лікар акушер-гінеколог
7. 
Газдюк Тетяна Миколаївна лікар акушер-гінеколог
8. 
Гурський Олександр Станіславович головний лікар, лікар акушер-гінеколог
9. 
Дачківська Регіна Василівна лікар акушер-гінеколог
10. 
Дмитришина Валентина Олександрівна лікар акушер-гінеколог
11. Завалецький Василь Михайлович лікар акушер-гінеколог
12. Корчиста Руслана Валеріївна лікар акушер-гінеколог
13. Миколайчук Людмила Анатоліївна лікар акушер-гінеколог
14. Мельник Олеся Карлівна лікар акушер-гінеколог
15. Пестов Олександр Олексійович лікар акушер-гінеколог
16. Пинзар Людмила Володимирівна лікар акушер-гінеколог
17. Полянська Володимира Іванівна лікар акушер-гінеколог
18. Райчук Володимир Володимирович лікар акушер-гінеколог
19. Рикаловський Анатолій Анатолійович лікар акушер-гінеколог
20. 
Риндик Тетяна Степанівна лікар акушер-гінеколог
21. Романчук Вікторія Іванівна лікар акушер-гінеколог
22. Сідорчук Алла Семенівна лікар акушер-гінеколог
23. Соловей Наталія Анатоліївна лікар акушер-гінеколог
24. Станіславська Валентина Павлівна лікар акушер-гінеколог
25. Ткачук Тетяна Миколаївна лікар акушер-гінеколог
26. Цуглевич Дзвенислава Любомирівна завідувач жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог
27. Червоняк Ольга Борисівна лікар акушер-гінеколог
28. Черниш Наталія Вікторівна лікар акушер-гінеколог
29. Шевчук Алла Михайлівна лікар акушер-гінеколог
30. Шепелява Тетяна Григорівна лікар акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку
31. Яник Вікторія Борисівна заступник головного лікаря з медичної частини, лікар акушер-гінеколог

Список працівників

П.І.Б.

Спеціальність (кваліф.)

Посада в штатному розп.

Назва підрозділу

Години прийому

Князєва Н.А.

акушерська справа

головна акушерка

Адміністративно-управлінський та господарський персонал

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця

09.00 до 17.00

вихідний субота, неділя

Яник В.Б.

організація і управління охороною здоров'я

заступник головного лікаря з медичної частини

Адміністративно-управлінський та господарський персонал

Гурський О.С.

акушерство і гінекологія

головний лікар

Адміністративно-управлінський та господарський персонал

Романчук В.І.

акушерство і гінекологія

лікар-статистик

Інформаційно-аналітичний відділ

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця

09.00 до 17.00

вихідний субота, неділя

Багрійчук Н.В.

медична статистика

медичний статистик

Інформаційно-аналітичний відділ

Найдук А.О.

лабораторна справа (клініка)

лаборант

Клініко-діагностична лабораторія

Цілодобово

Бурковська В.Т.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант для забезпечення цілодобового чергування

Клініко-діагностична лабораторія

Филипчук Г.В.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант для забезпечення цілодобового чергування

Клініко-діагностична лабораторія

Кудрик Л.В.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант для забезпечення цілодобового чергування

Клініко-діагностична лабораторія

Лискун Л.А.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант для забезпечення цілодобового чергування

Клініко-діагностична лабораторія

Данчук С.В.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант

Клініко-діагностична лабораторія

Ризуник І.Б.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант

Клініко-діагностична лабораторія

Микитюк О.І.

клінічна лабораторна діагностика (для інших)

лікар-лаборант

Клініко-діагностична лабораторія

Поплаухіна М.В.

лабораторна справа (клініка)

фельдшер-лаборант

Клініко-діагностична лабораторія

Власюк В.Б.

клінічна лабораторна діагностика

лікар-лаборант

Клініко-діагностична лабораторія


Газдюк Т.М.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Графік роботи:

Понеділок –

П’ятниця

З 8-00 по 18.00

Вихідні:

Субота,

Неділя.

Дмитришина В.О.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Станіславська В.П.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Анцут С.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Риндик Т.С.

ультразвукова діагностика

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Михайлова Н.С.

ультразвукова діагностика

лікар з ультразвукової діагностики

Жіноча консультація

Масловський П.Ю.

офтальмологія

лікар-офтальмолог

Жіноча консультація

Ковальчук О.О.

акушерська справа

старша акушерка

Жіноча консультація

Білоус Н.С.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Боднар Т.В.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Гелета Л.З.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Кориновська Н.П.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Пиріжок Ю.П.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Богачик Н.М.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Процькова М.О.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Райчук Л.А.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Столяр А.М.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Степанкова А.В.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Ткачук О.В.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Желіховська О.І.

акушерська справа

сестра медична з ультразвукової діагностики

Жіноча консультація

Гуменюк Л.М.

акушерська справа

акушерка кабінету кольпоскопії

Жіноча консультація

Парасюк М.В.

акушерська справа

акушерка кабінету дитячого гінеколога

Жіноча консультація

Бетлій А.М.

акушерська справа

акушерка процедурної

Жіноча консультація

Літвіненко Л.Г.

сестринська справа

сестра медична процедурної

Жіноча консультація

Сторожкова В.П.

сестринська справа

сестра медична процедурної

Жіноча консультація

Мельник О.К.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог кабінету планування сім'ї

Жіноча консультація

Годнюк В.Я.

акушерська справа

акушерка кабінету планування сім'ї

Жіноча консультація

Вороневич О.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Пестов О.О.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Полянська В.І.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Рикаловський А.А.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Сідорчук А.С.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Червоняк О.Б.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Фішман Н.І.

ультразвукова діагностика

лікар з ультразвукової діагностики

Жіноча консультація

Волошин В.К.

ультразвукова діагностика

лікар з ультразвукової діагностики

Жіноча консультація

Волик І.В.

стоматологія

лікар-стоматолог

Жіноча консультація

Шепелява Т.Г.

дитяча гінекологія

лікар-гінеколог дитячий

Жіноча консультація

Богуцький В.М.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог кабінету кольпоскопії

Жіноча консультація

Білик Т.В.

сестринська справа

інструктор з лікувальної фізкультури

Жіноча консультація

Таралевич В.Д.

сестринська справа

сестра медична з масажу фізіотерапевтичного кабінету

Жіноча консультація

Кричковська Т.Є.

сестринська справа

сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного кабінету

Жіноча консультація

Бойко В.В.

сестринська справа

сестра медична з функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики

Жіноча консультація

Бурдига Л.В.

акушерська справа

акушерка денного стаціонару

Жіноча консультація

Власова С.Ю.

акушерська справа

акушерка

Жіноча консультація

Дудко М.Г.

сестринська справа

сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного кабінету

Жіноча консультація

Завалецький В.М.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог денного стаціонару

Жіноча консультація

Олійник С.П.

генетика медична

лікар-генетик

Жіноча консультація

Миколайчук Л.А.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Кримець М.І.

терапія

лікар-терапевт

Жіноча консультація

Шевчук А.М.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Жіноча консультація

Лонтковська М.М.

педіатрія

лікар-педіатр

Приймальне відділення дитяче

Цілодобово

Плавуцька А.В.

сестринська справа

сестра медична дитячого стаціонару

Приймальне відділення дитяче

Скуратова О.М.

сестринська справа

сестра медична дитячого стаціонару

Приймальне відділення дитяче

Онуфрієва Н.І.

сестринська справа

сестра медична дитячого стаціонару

Приймальне відділення дитяче

Кушнірук О.В.

анестезіологія

завідувач відділення, лікар анестезіолог

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Бойко А.Д.

анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Євчук В.С.

анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Личук Ю.П.

анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Ясніцький В.М.

анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Личук О.С.

дитяча анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий  дитячий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Лонтковська Н.В.

дитяча анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий  дитячий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Шальвінська О.Б.

дитяча анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий  дитячий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Панютіна С.В.

дитяча анестезіологія

лікар-анестезіолог черговий  дитячий

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Рогожа О.І.

сестринська справа

сестра медична старша

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Ульянова Н.П.

сестринська справа

сестра медична процедурна

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Юрчишина О.Й.

сестринська справа

сестра медична процедурна інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Шастків Т.О.

сестринська справа

сестра медична процедурна інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Прус З.О.

сестринська справа (операційна)

сестра медична анестезистка

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Трач Н.О.

сестринська справа

сестра медична процедурна інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Решетевська С.М.

сестринська справа

сестра медична дитячих ліжок

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Медведєва Г.І.

сестринська справа

сестра медична дитячих ліжок

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Калинюк А.Є.

сестринська справа

сестра медична дитячих ліжок

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Шведюк Л.М.

сестринська справа

сестра медична дитячих ліжок

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Харіпова Н.В.

сестринська справа (операційна)

сестра медична анестезистка

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Дудко Ю.І.

сестринська справа

сестра медична процедурна

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Дуцик В.Ф.

сестринська справа

сестра медична процедурна інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Довгань Н.І.

сестринська справа

сестра медична дитячих ліжок

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (3 ліжка - дорослих, 6 ліжок - дитячих)

Голощук Л.В.

неонатологія

лікар-педіатр-неонатолог черговий

Акушерське відділення

Пинзар Л.В.

акушерство і гінекологія

завідувач відділення, лікар акушер-гінеколог

Акушерське відділення

Черниш Н.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Акушерське відділення

Соловей Н.А.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Акушерське відділення

Райчук В.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Акушерське відділення

Мазепа Т.А.

неонатологія

лікар-педіатр-неонатолог

Акушерське відділення

Вішталь А.В.

неонатологія

лікар-педіатр-неонатолог черговий

Акушерське відділення

Харламова Н.В.

неонатологія

лікар-педіатр-неонатолог черговий

Акушерське відділення

Ніколаєва А.М.

сестринська справа

сестра медична обсерваційна

Акушерське відділення

Мельник Л.В.

сестринська справа

сестра медична обсерваційна

Акушерське відділення

Мисловська А.К.

сестринська справа

сестра медична обсерваційна

Акушерське відділення

Намок Т.С.

сестринська справа

сестра медична обсерваційна

Акушерське відділення

Попович А.С.

сестринська справа

сестра медична обсерваційна

Акушерське відділення

Фаліон Н.В.

сестринська справа

сестра медична обсерваційна

Акушерське відділення

Бойчук І.В.

сестринська справа

сестра медична палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Дубінська Н.І.

сестринська справа

сестра медична палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Сусла Н.П.

сестринська справа

сестра медична палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Парик Т.М.

акушерська справа

акушерка оглядової

Акушерське відділення

Рищук С.В.

акушерська справа

акушерка оглядової

Акушерське відділення

Мельник О.О.

сестринська справа

акушерка оглядової

Акушерське відділення

Заводна Р.С.

акушерська справа

акушерка палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Ковальська Л.О.

акушерська справа

акушерка палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Підручна-Іваніцька С.В.

акушерська справа

акушерка палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Гулько С.І.

акушерська справа

акушерка палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Корнійчук Л.А.

акушерська справа

акушерка палат обсерваційних ліжок

Акушерське відділення

Кость Н.В.

акушерська справа

акушерка палат обсерваційних ліжок

Акушерське відділення

Свідерська Н.І.

акушерська справа

акушерка палат обсерваційних ліжок

Акушерське відділення

Яковлева В.М.

акушерська справа

акушерка палат обсерваційних ліжок

Акушерське відділення

Пирогівська Н.М.

акушерська справа

акушерка палатна патології вагітних

Акушерське відділення

Загородна О.П.

сестринська справа

сестра медична палати недоношених новонароджених

Акушерське відділення

Латюк О.О.

сестринська справа

сестра медична палати недоношених новонароджених

Акушерське відділення

Савчук І.В.

сестринська справа

сестра медична палати недоношених новонароджених

Акушерське відділення

Насиленко Н.М.

акушерська справа

акушерка палатна патології вагітних

Акушерське відділення

Калинюк Ю.І.

неонатологія

лікар-педіатр-неонатолог черговий

Акушерське відділення

Бойко Н.І.

сестринська справа

сестра медична палатна фізіологічних ліжок

Акушерське відділення

Ткачук Т.М.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Гінекологічне відділення

Вакуляк В.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог черговий

Гінекологічне відділення

Дачківська Р.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог черговий

Гінекологічне відділення

Валькова І.В.

сестринська справа

сестра медична палатна

Гінекологічне відділення

Коруняк Г.С.

сестринська справа

сестра медична палатна

Гінекологічне відділення

Хавруняк П.В.

сестринська справа

сестра медична палатна

Гінекологічне відділення

Фугело О.В.

сестринська справа

сестра медична перев'язувальна

Гінекологічне відділення

Бойко Т.А.

сестринська справа (операційна)

сестра медична операційна чергова

Гінекологічне відділення

Карп'юк З.Б.

сестринська справа (операційна)

сестра медична операційна чергова

Гінекологічне відділення

Ковальська М.П.

сестринська справа (операційна)

сестра медична операційна чергова

Гінекологічне відділення

Волковська Н.І.

сестринська справа (операційна)

сестра медична операційна акушерського відділення

Гінекологічне відділення

Берегуля А.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог черговий

Гінекологічне відділення

Войцеховська В.П.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Гінекологічне відділення

Кулява О.К.

сестринська справа

сестра медична палатна

Гінекологічне відділення

Бачинська Н.К.

сестринська справа (операційна)

сестра медична операційна чергова

Гінекологічне відділення

Явеляк Т.М.

педіатрія

завідувач відділенням, лікар-педіатр

Педіатричне відділення

Цілодобово

Конашевська Р.Б.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення


Яблонська Л.Б.

педіатрія

лікар-педіатр

Педіатричне відділення


Петрук Л.Г.

педіатрія

лікар-педіатр

Педіатричне відділення

Цвігун Е.Ю.

неонатологія

лікар-неонатолог

Педіатричне відділення

Демчук Л.А.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Довгань В.О.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Ількова Л.М.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Кучер Р.М.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Морозовська А.В.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Савченко С.А.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Жекич А.О.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Козак Н.В.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Кузьмінська Л.М.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Мазяр В.К.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Муріна М.Ю.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Черногуб Ж.В.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Чудак Т.О.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Фесюк Н.В.

сестринська справа

старша медична старша

Педіатричне відділення

Супрович І.С.

сестринська справа

сестра медична палат новонароджених

Педіатричне відділення

Чорна К.М.

сестринська справа

 сестра медична палатна

Педіатричне відділення

Бондар І.В.

урологія

лікар-уролог

Клініка дружня до молоді

Пн-Пт  9.00-18.00

Корчиста Р.В.

акушерство і гінекологія

лікар-акушер-гінеколог

Клініка дружня до молоді

Цуглевич Д.Л.

акушерство і гінекологія

завідувач, лікар акушер-гінеколог

Клініка дружня до молоді

Сирота Б.В.

епідеміологія

лікар-епідеміолог

Кабінет епідеміолога

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця

09.00 до 17.00

вихідний субота, неділя




                  























































           








Таня

5 лютого 2018 19:16 Ответить   Жалоба    
 Хочемо висловити свою подяку Перинатальному центру гінекологічному відділенню. А саме: головному лікарю Гурському Олександру Станіславовичу, завідуючі відділенням Ткачук Тетяні Миколаївні, Мельник Олесі Карлівні, Войцеховській Валентині Петрівні, Корчисті Руслані Валеріївні, анстезіологу зав. відділення Кушнірук Олегу Васильовичу, анестезіологу Ясніцькому В'ячеславу Миколайовичу, анестезісткам, операційним сестрам і лаборантам. Медсестрам: Валькова Ірина Володимирівна, Хавруняк Поліна Василівна, Коруняк Галина Станіславівна, Кулява Ольга Кирилівна, Фугело Олена Валентинівна та всьому медичному персоналу.
 Дякуємо вам за вашу старанність, людяність, професійність, за чуйність, за доброту і велику повагу до нас. Хочемо побажати вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги Вашій справі. Низький уклін і щира подяка Вам усім.
 З повагою палата №2:
Гудзік Надія Борисівна,
Корчова Тетяна Володимирівна,
Журавленко Галина Михайлівна,
Поплаухіна Ірина Михайлівна.
   
05.02.2018р.

Відгуки