Безкоштовна база лікарів

cайт likari.info - це інтернет проект, на якому буде розміщено відкриту інформацію про лікарів Кам'янця-Подільського, що дозволить користувачам зробити свій оптимальний вибір перед проведенням діагностики чи лікування.

Кращі вислови про лікарів та медицину

Що потрібно від медицини? Зовсім «небагато» - правильної діагностики та гарного лікування. (М.М.Амосов)

Відповіді на запитання

якщо у Вас виникли питання, що стосуються співпраці - пишіть нам на електронну пошту likari.info@gmail.com -ми обов'язково Вам відповімо в найкоротший час.

Всі медичні заклади системи МОЗ Волинської області. (Адреси, телефони, головні лікарі).

Всі медичні заклади системи МОЗ Волинської області. (Адреси, телефони, головні лікарі).


Адреси всіх медичних закладів системи МОЗ Волинської області. Тут зібрані всі державні медичні заклади Волинської області, що надають широкий спектр послуг для дорослих та дітей: консультації висококваліфікованих лікарів-спеціалістів, будь які види лабораторної та інструментальної діагностики з використанням сучасного обладнання, служби швидкої допомоги, стаціонар. 

1.  ЛУЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

43024, м.Луцьк

пр.Відродження, 13

Духневич Лариса Петрівна 5-12-02


2. ЛУЦЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

ДЛЯ ДОРОСЛИХ  № 1 


43010, м.Луцьк

пр.Волі, 66а

Петрук Анатолій

Ананійович        ф.72-92-14

т.  3-40-98


3. ЛУЦЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

ДЛЯ ДОРОСЛИХ № 2



43024, м.Луцьк

пр.Відродження, 13

Кравчук Ганна Іванівна  5-13-01



4. ЛУЦЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

ДЛЯ ДОРОСЛИХ  № 3 


430001, м.Луцьк

вул.Стефаника, 3а 

Цимбалюк

Степан Іванович         2-41-87


5. ЛУЦЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК


43005, м.Луцьк

вул.Г.Артемовського, 18

Загребельна

Ніна Іванівна            факс 3-44-44




6. ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ДІАГНОСТИЧНО-ЛІКУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР  "МИСКУР"     


43024, м.Луцьк

пр.Відродження, 13

Колодій Ярослав Богданович 5-11-57


7. ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ"


430005, м.Луцьк

вул.Г.Артемовського, 18

Азімова

Людмила Георгіївна      3-40-15


8. ЛУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА



43024, м.Луцьк

вул.Чорновола, 1  

Бахолдіна

Світлана Насимівна      ф. 5-76-70


9. ЛУЦЬКА МІСЬКА

КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА


43010, м.Луцьк

пр.Волі, 10 

Кобись

Олександр Юхимович      ф. 4-15-41


10. СТАНЦІЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ м.Луцька  

43007, м.Луцьк

вул.Привокзальна,13

Ващенюк

Ігор Степанович         ф.3-41-02


11. ЛУЦЬКА МІСЬКА ГОСПРОЗРАХУНКОВА ПОЛІКЛІНІКА


43020, м.Луцьк

пр.Відродження, 7 

Шейко Євген Павлович    5-14-32


12. ЛУЦЬКА МІСЬКА

ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ


43000, м.Луцьк

вул.Суворова, 5

Міськів

Олена Володимирівна     4-56-32


13. ЛУЦЬКА МІСЬКА ДЕЗІНФЕКЦІЙНА СТАНЦІЯ


43021, м.Луцьк

вул.Потапова, 10  

Сизоненко

Вадим Анатолійович      4-14-40



14. ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ


43005, м.Луцьк,

пр.Пр.Грушевського, 21  

Сидор Іван Миколайович        3-01-15

відділення експертизи тимчасової непрацездатності                 3-43-15

центр радіаційногозахисту

населення               3-45-24

стаціонарні відділення:

акушерсько-обсерваційне       3-03-51

анестезіології і реанімації         3-03-24

гастроентерологічне           3-38-69

ендокринологічне              3-40-80

інтервенційної радіології

і селективної хіміотерапії          3-23-48

кардіохірургічне              3-04-14

інвезивних методівлікуваня          3-23-17

неврологічне                        3-12-82

нефрологічне                  3-44-89

нейрохірургічне               3-02-71

офтальмологічне               3-13-23

ортопедо-травматологічне

і артрології                  3-04-94

пульмо логічне                3-11-05

ревматологічне                3-12-18

терапевтичне відділення

центру радіаційного

захисту населення            3-02-52

судинної хірургії       3-13-66

стоматологічної хірургії      3-05-54

торакальної хірургії    3-11-05

урологічне        3-11-50

хірургічне        3-03-12

лабораторія електро-фізіологічних досліджень серця          3-10-13

приймальне        3-22-50

зав. консультативною

поліклінікою            3-13-61

відділення в с.Боголюби

приймальне        9-39-14

кардіологічне           9-39-34

алергологічне

і імунологічне          9-39-34

гінекологічне           9-75-02

гематологічне           9-75-50

проктологічне           9-39-28

профпатологічне         9-39-29

лікувально-діагностичне 9-39-33


15. ОБЛАСНЕ ДИТЯЧЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ


43024, м.Луцьк,

пр.Відродження, 30

Ващилін Григорій

Володимирович             ф. 71-28-52


16. ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ


43024, м.Луцьк,

пр.Відродження, 30      

Руцький

Валерій Костянтинович  71-28-51

анестезіологічне № 1    5-62-48

анестезіологічне для новонароджених

та недоношених дітей № 2      5-82-21

неонатальний центр      5-40-41

анестезіологічне № 3

та екстракорпоральних

методів детоксикації    5-43-01

офтальмологічне         5-40-38

педіатричне № 1         5-81-17

педіатричне № 2         5-80-93

педіатричне № 3         5-52-61

ендокринологічний центр 5-80-93

ортопедо-травматологічне      5-44-01

гнійної хірургії        5-53-78

хірургічне        5-62-41

терапевтичне            5-55-38

неврологічне            5-52-58

консультативна п-ка:

завідуюча         5-40-90

керівник обласного

центру планування сім'ї

і репродукції людини    5-55-37

лікувально-діагностичні

відділення:

фізіотерапевтичне       5-55-37

променевої діагностики  5-83-17

цілодобовий

травматологічний пункт   5-83-17

Українсько-Американський

центр по запобіганню

врод­жених вад

розвитку у дітей        ф.77-17-22


17. ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ  №1


43008,  м.Луцьк

вул.Теремнівська, 98

Черниш

Олег Володимирович      ф. 5-03-91

стаціонарні відділення:

перше –                 5-03-67

друге –                 5-14-51

третє –                 5-01-12

четверте –        5-01-12

п'яте –                 5-03-67

шосте –                 5-14-52

сьоме –                 5-14-51

восьме –                5-02-52

дев'яте –               5-03-21

десяте –                5-36-91

одинадцяте –            5-14-52

консультативна п-ка     5-02-52


18. ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ  №2


45263, смт.Олика

Ківерцівського р-ну

вул.Замкова, 24

Лисюк Валентина

Кирилівна     (03365) 3-53-48

стаціонарні відділення:

перше –                 3-51-33

друге –                 3-53-79

третє –                 3-52-72

четверте –        3-51-80

п'яте –                 3-52-86

шосте –                 3-53-46

сьоме –                 3-53-90

восьме –                3-53-52

дев'яте –               3-51-42

десяте –                3-51-36


19. ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР


43023, м.Луцьк

вул.Карбишева, 2

Дацюк Микола

Євгенович        т/ф.  71-02-30

стаціонарні відділення:

наркологічне № 1        71-09-13

наркологічне № 2        71-03-34

наркологічне № 3        71-03-32

шкірно-венерологічне    71-03-20

консультативна п-ка       3-69-75


20. ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ


43001, м.Луцьк

вул.Шевченка, 30  

Гагаловський

Петро Миколайович 4-94-44


21. ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ

ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ


43001, м.Луцьк

вул.Стефаника, 3а 

Масікова

Тетяна Олександрівна    ф.72-14-43

22. ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ "ХОСПІС"  


43018, м.Луцьк

вул.Тімірязєва, 1 

Бачинський

Володимир Іванович      ф 6-72-54


23. ОБЛАСНЕ

ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНЕ ОБ’ЄДНАННЯ




43018, м.Луцьк

вул.Львівська, 50 

Загорулько

Василь Миколайович      6-09-00


24. ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР

43018, м.Луцьк

вул.Тімірязєва, 1

Андрусенко

Орест Петрович          факс 6-07-69


25. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я


43000, м.Луцьк

вул.Суворова, 5   

Матвійчук Іван Іванович 4-15-37


26. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ


43000, м.Луцьк

вул.Суворова, 5   

Форманчук

Людмила Євтихіївна       4-91-07


27. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР

ПО ПРОФІЛАКТИЦІ

І БОРОТЬБІ ЗІ СНІД      


43025, м.Луцьк

пр.Волі, 1а 

Макаренко Олена Іванівна        4-04-92


28. ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

43025, м.Луцьк

вул.Суворова, 5

Пришко

Валентина Степанівна    4-15-34


29. ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗО-ВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ

43000, м.Луцьк

вул.Короленко, 1  

Алєйніков

Володимир Михайлович    2-30-31


30. ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ


43010, м.Луцьк

пр.Волі,47  

Кременець

Валерій Іванович        4-22-71



31. ОБЛАСНЕ БЮРО МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ


43000, м.Луцьк

пр.Волі, 1а

Вдовенко

Григорій Семенович      2-42-39


32. ОБЛАСНЕ ПАТАЛОГО-АНАТОМІЧНЕ БЮРО


43005, м.Луцьк

пр.Грушевського, 21     

Костюк

Анатолій Степанович     3-01-49


33. ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ


43025, м.Луцьк

вул.Суворова, 5

Слюсар

Олександр Карпович      2-82-24


34. ЛУЦЬКА ЦРЛ    


45601, код –

с.Липини, вул.Теремнівська,100

Тарасенко Володимир

Михайлович         ф. (322)5-03-53,

т.5-37-75




35. РАЙОННА ЛІКАРНЯ

45612, смт.Торчин,

вул.Незалежності,57

Коновал

Сергій Михайлович     ф. (322)9-12-35,

т. 9-13-47




36. НОВОВОЛИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ


45400, код – 244

м.Нововолинськ

пр.Перемоги, 7    

Мороз

Віктор Васильович ф.2-26-27

т.2-25-08


37. ВОЛОДИМИР-

ВОЛИНСЬКА ЦРЛ


44700, м.Володимир-Волинський

вул.Павлова, 20

Ємчик Ярослав

Федорович       ф. (242)2-81-22




38. УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

44731, м.Устилуг

вул.І.Франка, 1   

Цибах В'ячеслав

Трохимович  ф. (242) 9-33-60



39. ГОРОХІВСЬКА  ЦРЛ


45700, м.Горохів

вул.Паркова, 22   

Коба  Валерій

Володимирович    ф. (279) 2-12-40

40. БЕРЕСТЕЧКІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

45765, м.Берестечко

вул.Незалежності,69     

Звонар Павло

Васильович        (279 ) 4-51-96


41. ІВАНИЧІВСЬКА ЦРЛ    


45300, смт. Іваничі

вул.Грушевського,34

Томашевська

Лідія Михайлівна      ф. (272) 2-11-58


42. КАМІНЬ-КАШИРСЬКА ЦРЛ      


44500, м.Камінь-Каширський

вул.Шевченка, 43  

Шпарик Роман  

Іванович               ф. (257) 2-34-12


43. КІВЕРЦІВСЬКА ЦРЛ    


45200, м.Ківерці

вул.Філатова, 6   

Слижук  Михайло

Васильович     ф. (265)2-16-64


44. ЦУМАНЬСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ


45233, смт.Цумань

вул.Філатова, 6   

Яківчик Світлана

Володимирівна        (265) 3-45-55


45. МІСЬКА ЛІКАРНЯ      


45263, смт.Олика

вул.Шевченка, 45  

Давидович

Тетяна Миколаївна     (265) 3-54-96


46. КОВЕЛЬСЬКЕ МІСЬКЕ РАЙОННЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ


45000,  м.Ковель

вул.О.Пчілки, 4   

Самчук Олег

Максимович          (252) 2-15-05


47. ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ


45000, м.Ковель

вул.Театральна, 16      

головний лікар

Кошелюк Василь Павлович 


48. ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР


45000, м.Ковель

вул.Грушевського,52

головний лікар

Глушко Наталія

Григорівна  (252) 2-50-16


49. СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА      


45000, м.Ковель,

вул.Незалежності,75     

Догойда

Володимир Іванович      2-11-96


50. ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

45000 м.Ковель,

вул.Вітовського, 22

Легеза  Микола

Тимофійович (252) 2-14-06


51. РАЙОННА ЛІКАРНЯ

45072  смт.Голоби,

вул. Незалежності, 1

Бейгер Валентина

Леонідівна  (252) 9-22-03,


52. ЛОКАЧИНСЬКА ЦРЛ

45500, смт.Локачі,

вул.І.Франка, 19

Царук Володимир

Іванович          ф. (274) 2-15-56


53. ЛЮБЕШІВСЬКА ЦРЛ


44200, смт.Любешів

вул.Незалежності, 3

Сидорук

Адам Тимофійович  (262) 2-12-50


54. МАНЕВИЦЬКА ЦРЛ      


44600, смт.Маневичі

вул.Незалежності, 1

Гетманчук Андрій

Феодосійович      ф. (276)2-12-00


55. РАЙОННА ЛІКАРНЯ


44661, код –276 смт.Колки

вул.Грушевського,36     

Янчик

Олександр Віталійович   ф. 3-24-37


56. ЛЮБОМЛЬСЬКА  ЦРЛ


44300, м.Любомль

вул.Незалежності,55

Борисюк

Віктор Сергійович         (277) 2-45-50


57. РАТНІВСЬКА ЦРЛ      


44100, смт.Ратно,

вул.Газіна, 64    

Сичук Володимир

Олексійович    ф.(266) 2-15-68


58. РАЙОННА ЛІКАРНЯ


44142, смт.Заболоття, вул.Стадіонна, 38   

Свіржевський Валерій

Георгійович         (266) 2-53-43


59. ДІЛЬНИЧА ЛІКАРНЯ


44810, код – 263

смт.Луків, вул.Ковельська, 40

Іщук

Володимир Васильович      2-31-60


60. РОЖИЩЕНСЬКА ЦРЛ

45100, код – 268

м.Рожище, вул.К.Шилакадзе, 19

Ковальовець

Володимир Савович ф. 2-12-48


61. СТАРОВИЖІВСЬКА ЦРЛ

44400, смт.Стара Вижівка,

вул. Шевченка, 5

Корець Лариса

Стахівна    ф. (246)2-16-36


62. ТУРІЙСЬКА ЦРЛ 

44800, смт.Турійськ,

вул.Лікарська, 22

Мельничук

Петро Мефодійович   ф.(263) 2-14-81

т.2-14-31




63. ШАЦЬКА ЦРЛ

44000, смт.Шацьк,

вул.Шковороди, 13

Жданов Анатолій

Григорович       ф. (255) 2-34-44



64. ВОЛИНСЬКА ФІЛІЯ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ЛЬВІВСЬКОГО ДМУ

Дорецький

Віктор Васильович             3-40-61


65. ЛУЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ


43016, м.Луцьк

вул.Л.Українки, 2 

Крижанівський

Зиновій Дмитрович 2-36-55


66. КІВЕРЦІВСЬКЕ МЕДИЧНЕ УЧИЛИЩЕ    


45200, м.Ківерці,

вул.Київська, 4

Комшук Тетяна

Сергіївна         (265) 2-13-49


67. КОВЕЛЬСЬКЕ МЕДИЧНЕ УЧИЛИЩЕ


45000, м.Ковель, вул.Незалежності,182

Шнирьова

Наталія Анатоліївна (252) 4-53-39


68. ОБЛАСНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ

43010, м.Луцьк

пр.Волі, 55 

Кацаман Валерій

Павлович           3-41-62


69. ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ


43016, м.Луцьк

вул.Кафедральна, 4

Жибак Ігор Іванович     77-43-83


70. ЛУЦЬКА МІСЬКА СЕС   

43000, м.Луцьк

вул.Пушкіна, 2    

Ульчак

Іван Миколайович  72-06-29


71. ВОЛОДИМИР-

ВОЛИНСЬКА РАЙ СЕС 


44700, м.Володимир-Волинський

вул.Устилузька,29 

Оніщук  Валерій

Миколайович (242) 2-13-05


73. ГОРОХІВСЬКА РАЙ СЕС

45700 м.Горохів,

вул.Паркова, 18   

Плічук Віталій

Григорович         (279)2-14-01


74. ІВАНИЧІВСЬКА РАЙ СЕС


45300, смт. Іваничі

вул.Гришевського,34

Голуб Оксана

Михайлівна  (272) 2-18-61


75. КАМІНЬ-

КАШИРСЬКА РАЙ СЕС


44500, м.К-Каширський, вул.Шевченка, 22   

Заїка Віктор

Петрович    (257) 2-31-82


76. КІВЕРЦІВСЬКА РАЙ СЕС


45200 м.Ківерці

вул.Жовтнева, 33

Логвінов  Анатолій

Євдокимович (265) 2-16-74


77. КОВЕЛЬСЬКА РАЙ СЕС  


45008, м.Ковель, вул.Незалежності,17а     

Хільчук Ростислав

Володимирович       (252) 2-20-05


78. ЛОКАЧИНСЬКА РАЙ СЕС


45500, смт.Локачі,

вул.Володимирська,38а

Лисенко Володимир

В'ячеславович       (274) 2-13-65


79. ЛУЦЬКА РАЙ СЕС


43008 м.Луцьк

вул.Підгаєцька, 13      

Бондарук

Володимир Іванович      5-13-67


80. ЛЮБЕШІВСЬКА РАЙ СЕС


44200, смт.Любешів

вул.Червоноармійська, 35

Антонюк Микола

Володимирович      (262) 2-14-62


81. ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙ СЕС


44300,  м.Любомль, вул.Незалежності,33

Гуняга Микола

Петрович    ф.(277) 2-47-57


82. МАНЕВИЦЬКА РАЙ СЕС


44600, смт.Маневичі

вул.Незалежності, 3

Цвілюк  Ростислав

Андрійович    (276)2-14-77

83. НОВОВОЛИНСЬКА

МІСЬКА СЕС


45400,  м.Нововолинськ,

вул.Гагаріна, 10  

Мельник Василь

Олексійович       (244)2-37-50


84. РАТНІВСЬКА РАЙ СЕС


44100, смт. Ратно

Кузнєцова

Галина Сергіївна       (266)2-17-71


85. РОЖИЩЕНСЬКА РАЙ СЕС 


45100,  м.Рожище,

вул.1 Травня, 17  

Демидюк

Микола Тихонович  (268) 2-11-83


86. СТАРОВИЖІВСЬКА РАЙ СЕС


44400, смт.Стара Вижівка, вул.Привокзальна,18   

Дяченко Михайло

Іванович                  (246) 2-15-95


87. ТУРІЙСЬКА РАЙ СЕС


44800, смт.Турійськ

вул.Сагайдачного,7      

Капітула  Михайло

Олександрович        (263)2-12-73





Відгуки