Безкоштовна база лікарів

cайт likari.info - це інтернет проект, на якому буде розміщено відкриту інформацію про лікарів Кам'янця-Подільського, що дозволить користувачам зробити свій оптимальний вибір перед проведенням діагностики чи лікування.

Кращі вислови про лікарів та медицину

Що потрібно від медицини? Зовсім «небагато» - правильної діагностики та гарного лікування. (М.М.Амосов)

Відповіді на запитання

якщо у Вас виникли питання, що стосуються співпраці - пишіть нам на електронну пошту likari.info@gmail.com -ми обов'язково Вам відповімо в найкоротший час.

Кам’янець-Подільська центральна районна поліклініка

Кам’янець-Подільська центральна районна поліклініка


Повна назва закладу: Кам’янець-Подільська центральна районна поліклініка
Адреса: 32319 Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н., с. Мукша Китайгородська, вул. Матросова, 30
Завідуючий поліклінікою: Москалюк Віктор Васильович тел. (03849) 9-71-41
Телефон реєстратури поліклініки: (03849) 9-63-52
Повна назва закладу: Кам’янець-Подільська центральна районна поліклініка
Адреса: 32319 Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н., с. Мукша Китайгородська, вул. Матросова, 30
Завідуючий поліклінікою: Москалюк Віктор Васильович тел. (03849) 9-71-41
Телефон реєстратури поліклініки: (03849) 9-63-52

                                                 Графік прийому лікарів                                                                               Кам'янець-Подільської центральної районної поліклініки


СпеціальністьПрізвище, ім’я по батькові№ кабінетуГодини прийомуТелефон
Акушер-гінекологГрушкова Валентина Яківна
лікар акушер-гінеколог першої категорії, дитячий гінеколог першої категорії
223Пн. – Сб.
800 – 1430

224
(кабінет патології
ш/матки)
Пн. – Пт.
800 – 1145
Кавецька Діна Анатоліївна

лікар акушер-гінеколог першої категорії

225Пн. – Пт.
800 – 1145
Хворостовська Людмила Сергіївна

лікар акушер-гінеколог першої категорії

226Пн. – Сб.
800 – 1430
 ДерматовенерологГоловко Вадим Олексійович 

лікар-дерматовенеролог першої категорії

301
(інфекційний кабінет «Довіра»)
Пн. – Сб.
830 – 1430
(03849)

9-61-15

Антимис Наталія Степанівна

лікар-дерматовенеролог першої категорії

313Пн. – Сб.
830 – 1500
Зюбрицька Світлана Олександрівна
(районний спеціаліст) лікар-дерматовенеролог першої категорії
309Пн. – Пт.
800 – 1330
 ЕндокринологПольова Марина Дементіївна

(районний спеціаліст)

лікар-ендокринолог першої категорії

217Пн. – Сб.
800 – 1330
Ростецький Станіслав Францович 

лікар-ендокринолог вищої категорії

120Пн. – Сб.
830 – 1430
ІнфекціоністСирота Борис Володимирович
(районний спеціаліст) лікар-спеціаліст з інфекційних хвороб, дитячий інфекціоніст
114Пн. – Сб.
10 55 – 1355
КардіологВолошина Віра Іванівна

лікар-кардіолог першої категорії

103Пн. – Сб.
800 – 1430
Іваніцька Олена Василівна

лікар-кардіолог другої категорії

219Пн. – Сб.
800 – 1430
НаркологДолинський Володимир Антонович

лікар-нарколог першої категорії

220Пн. – Сб.
800 – 1400
Невропатолог дитячийОверчук Наталія Іванівна

лікар-спеціаліст з дитячих неврологічних хвороб

114Пн. – Пт. 

900 – 1230

НевропатологТкачук Надія Олександрівна

лікар-невропатолог першої категорії

216Пн. – Сб.
800 – 1400
ОнкологЧаплінський Борис Борисович
(районний спеціаліст) лікар-онколог першої категорії
311Пн. – Сб.
800 – 1430
(03849)

9-63-51

Отоларинголог
(ЛОР – лікар)
Грицик Володимир Петрович
(районний спеціаліст)
лікар-отоларинголог першої категорії, лікар-спеціаліст-отоларинголог дитячий
304Пн. – Сб.
800 – 1440
Грицик Юрій Петрович

лікар-отоларинголог другої категорії

304Пн. – Сб.
800 – 1430
Офтальмолог (Окуліст)Боднар Любов Антонівна 

лікар-офтальмолог першої категорії

119Пн. – Пт.
830 – 1330
Куніцька Тамара Миколаївна
лікар-офтальмолог першої категорії, лікар-спеціаліст з офтальмології дитячої)
204Пн. – Сб.
800 – 1400
Районний педіатрВеліані Ніно Сергіївна
(районний спеціаліст) лікар-педіатр вищої категорії
 202Пн. – Сб.
800 – 1430
 Психіатр Войцеховський Віктор Олесійович
(районний спеціаліст) лікар-психіатр вищої категорії
222Пн. – Сб.
800 – 1400
(03849)

9-61-65

Гузак Михайло Дмитрович 

лікар-спеціаліст з психіатрії

221Пн. – Сб.
800 – 1400
 РевматологМентус Дмитро Ігорович

лікар-ревматолог другої категорії

227Пн. – Сб.
800 – 1430
СтоматологБабійчук Оксана Петрівна
лікар-стоматолог дитячий першої категорії
307Пн. – Сб.
830 – 1330
Борідко Анатолій Вікторович
(районний спеціаліст) лікар-стоматолог-хірург першої категорії
306Пн. – Сб.
800 – 1430
Лясковський Антон Антонович

лікар-стоматолог другої категорії

305Пн. – Сб.
830 – 1430
Образцов Андрій Михайлович

лікар-стоматолог другої категорії

312Пн. – Сб.
800 – 1145
Образцова Наталія Володимирівна

лікар-стоматолог другої категорії

312 Пн. – Сб.
800 – 1145
Онуфран Антон Олегович

лікар-спеціаліст зі стоматології

305Пн. – Сб.
830 – 1430
Панчишин Анатолій Васильович

лікар-стоматолог-хірург вищої категорії

306 Пн. – Сб.
800 – 1200
Соколов Анатолій Євгенович

лікар-стоматолог-терапевт першої категорії

303 Пн. – Сб.
830 – 1210
Островська Олена Євгенівна

лікар-стоматолог другої категорії

303 Пн. – Сб.
830 – 1210
ТерапевтБрижак Марина Юріївна

лікар-терапевт другої категорії

210
(кабінет профілактичних оглядів)
 Пн. – Сб.
800 – 1540
Магас Тетяна Борисівна
лікар-терапевт першої категорії
300
(кабінет профілактичних оглядів госпрозрахунковий)
 Пн. – Сб.
800 – 1350
9-71-74
Москалюк Віктор Васильович
(завідувач поліклінікою) лікар-терапевт першої категорії
209 Пн. – Сб.
800 – 1530
(03849)

9-71-41

Прокопова Діана Іванівна

лікар- спеціаліст з терапії

314 Пн. – Сб.
900 – 1240
Ортопед-травматологГузак Володимир Дмитрович

лікар ортопед-травматолог другої категорії

Зарицький Микола Леонтійович

лікар-спеціаліст з ортопедії та травматології

323 Пн. – Сб.
800 – 1430
 –
УрологКириленко Володимир Васильович
(районний спеціаліст) лікар-уролог першої категорії
319Пн. – Сб.
800 – 1430
ФтизіатрЧернова Вікторія Анатоліївна
(районний спеціаліст) лікар-фтизіатр першої категорії
111Пн. – Сб.
800 – 1415
(03849)

9-61-65

 ХірургОнуфран Сергій Миколайович

лікар-хірург першої категорії

321Пн. – Сб.
800 – 1430
Сторожко Володимир Степанович
лікар-спеціаліст з хірургії дитячої
321Пн. – Сб.
800 – 1145

Відгуки